09102221129

وقتی سخن از درب ضد حریق به میان می آید شاید میان انبوهی از برندهای داخلی و خارجی دچار تردید شویم. انتخاب درب امن برای یک ساختمان با توجه به تمام جزئیاتی که در فرآیند ساخت و تولید درب حریق وجود دارد کار پیچیده ای خواهد بود.

زمانی که شد حریق تولید شده توسط یک شرکت را خریداری می کنید به این معنی است که امنیت خانه خود را به دست آن برند داده اید. پس قدری تامل و تحقیق انتخاب بهتر و ایمن تری را برای شما به دنبال خواهد داشت.

مجموعه آتی درب با تکیه بر تجربه 30 ساله خود در تولید انواع درب های ساختمانی، توانسته است  تمایز بی نظیری بین محصولات خود و سایر رقبا ایجاد نماید. این تمایز حاصل رویکرد صحیح مجموعه در جهت خدمات رسانی بهتر به مشتریان بوده است.

همواره اهداف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا میباشد.

خدمات

احترام به حریم خصوصی مشتریان و پاسداشت آن جزء حقوق اولیه ایشان تلقی خواهد شد. ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش یکپارچه و فراگیر نهایت آرامش و آسایش را برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

رقابت و کیفیت

تکیه بر توان داخلی در تامین مواد اولیه و همچنین نیروی انسانی باعث کاهش چشم گیر هزینه تمام شده محصولات سبلان درب گردیده است. ضمن آنکه بهبود کیفیت همیشه مدنظر مجموعه سبلان درب می باشد.

مشتریان

اصلی ترین سرمایه مجموعه سبلان درب مهر همیشه و در همه حال مشتریان آن می باشند. سرمایه ای که طی سال ها و در نتیجه پشتیبانی از مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر در همه حال و البته لطف مشتریان به مجموعه به دست آمده است.

استفاده از تکنولوژی پیشرفته روز دنیا در تولید محصول

بروز بودن و هماهنگی با آخرین تغییرات روز دنیا در زمینه درب های ضد حریق در ساختمان ها از اهدافی است که همواره در مجموعه آتی درب به آن توجه ویژه می شود.

استفاده از نیروی انسانی متخصص و کارآمد

ترکیه به عنوان یکی از کشورهای مهم تولید کننده درب های ساختمانی همیشه مطرح بوده است. هم اکنون در مجموعه آتی درب، مشاوران و متخصصان دوره دیده در ترکیه که مهندسان و کارشناسان این مرز و بوم هستند در تلاش اند تا محصولی که در این مجموعه تولید می شود قابل رقابت با نمونه های خارجی باشد.

ظرفیت بالای تولید

حجم بالای سفارش ها از سراسر کشور و لزوم پاسخگویی به این نیاز بازار باعث گسترش خطوط تولید موازی در کارخانه آتی درب گردید. کیفیت ثابت و گارانتی شده برای تمامی محصولات نهایی این خطوط تولید قابل اثبات و تضمینی می باشد.

تولید مطابق آخرین استانداردها

امروزه دانش روز دنیا در هر زمینه ای پیوسته در حال افزایش و بهبود است. لزوم هماهنگی با این جریان پیوسته تغییرات ما را بر آن داشت که در مجموعه آتی درب همواره روش ها، نکته ها و آخرین اطلاعات صنعت درب های ساختمانی را بهینه کرده و در تولیدات خود استفاده نماییم.

نظام توزیع گسترده و سریع

به دلیل کیفیت بالای محصولات آتی درب، تقاضا برای آن ها در تمامی نقاط کشور وجود دارد. به همین دلیل شبکه ای از نمایندگی های حرفه ای و کارآمد در سراسر کشور وظیفه توزیع محصولات و خدمات رسانی باکیفیت به مشتریان را بر عهده دارند.

پاسخی بگذارید

بستن منو
×
×

سبد خرید

[contact-form-7 id=”298″ title=”Contact form”]