درباره ما

Contact Us

شرکت پدیده تجارت طلایی

شرکت پدیده تجارت طلایی از سال 1382 وارد عرصه واردات و تامین تجهیزات مورد نیاز ساختمان ها شد. معرفی محصولاتی که ساختاری برتر برای ساخت و ساز ارائه کرده اند توسط شرکت پدیده تجارت طلایی در سالیان متمادی سبب رشد شرکت و اعتماد مشتریان شده است.

در سال 1390 در جهت رشد و توسعه با بروز ترین تجهیزات و مطابق با نیاز روز به طور تخصصی شروع به تولید درب ضد حریق با برند “آتی درب” نمود. و موفق به دریافت تاییده های بین المللی و داخلی شد.

کلید پیشرفت ما، بهره گیری از دانش جوانان ایرانی در تمامی واحد ها می باشد.

پرسنل با تجربه، پشتکار و شناخت علمی بازار های هدف تغییرات قابل توجهی در نمودار های ارزش افزوده ایجاد کردند.

محصول با کیفیت و خدمت صادقانه اساس آتی درب است که با اتکا به اقتصاد دانش بنیان، محصولی طبق استاندارد های روز تولید گردید که در بازار های جهانی مورد استقبال قرار گرفت.

دستیابی به بازار های جدید بین المللی و تعدد همکاران رشدی چشمگیر درارزش افزوده ایجاد کرد که سبب گسترش خدمات فروش و پس از فروش و بهبود کیفیت شده است.

خوشبـختانه امــروزه مشتـریان بیش از هــر چیـز به دنبــال کیفیت، خدمات فروش و پس از فروش مى باشند. ما بر این باوریم که با انجـام هر فـروش تعهــدى مستمر را براى خـود آغاز نمـوده و در راستاى بهینه سازى فرهنگ صحیح کسب و کار و انجام درست مسئولیت هاى اجتماعى خود قدم خواهیم برداشت لذا شعار «خودم را جاى او مى گذارم» را سرلوحه و سرمشق رفتارمان قرار مى دهیم تا بتوانیم دقیقا از دیدگاه یک مشتــرى به خود بنگـریم و وظایف خود را درست و کامل به اتمام برسانیم.

 

WhatsApp chat