گارانتی درب ضد حریق

گارانتی درب ضد حریق

گارانتی درب ضد حریق امروزه از مهمترين وظايف شركت هاي تولید کننده میباشد. و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي باشد .

وارانتی تعهد شركت عرضه‌کننده محصول مبني بر كاركرد صحيح محصولات عرضه شده در یك دوره معين و شرايط طبيعي میباشد. به این ترتیب وارانتی برای هرگونه محصولی دارای ابعاد فیزیکی می‌باشد کاربرد پیدا می‌کند.

مجموعه آتی درب با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر براي خانواده مشتريان خود تاكيد دارد. در همين راستا شركت آتی درب وظيفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداري كه لازمه كار تولیدی است به مشتريان خود پاسخگو باشد.

شركت آتی درب با داشتن مهندسين و متخصصين مجرب آرامش مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و مي كوشد همواره بهترين شركت تولید کننده درب ضد حریق در ايران باشد.

گارانتی ضمانتی است از طرف فروشنده محصول که در آن میزان کیفیت یا عملکرد آن محصول تضمین شده و مشخص شده تحت چه شرایطی آن کالا می‌تواند بازگشت داده شده، تعویضیا تعمیر شود.

در نگاهی دقیقتر، گارانتی در واقع نوعی پشت گرمی برای مصرف‌کننده می‌باشد. جالب است بدانید که فلسفه و ایده گارانتی نه تنها در دنیای واقعی بلکه در بسیاری از مصنوعات بشری نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال یک سیستم عامل کامپیوتر ممکن است به برنامه‌های اجرایی گارانتی بکند که هر لحظه که برنامه نیاز به حافظه بیشتر داشت، حافظه لازم در اختیار برنامه قرار بگیرد.

شرایط گارانتی:

درب مرجوعی به گارانتی آتی درب باید داراي شرايط زير باشد:

  • عدم وجود آثار ضربه، ضایعه فیزیکی و سوختگی قابل مشاهده در کالا
  • قرار داشتن در محدوده زمانی مشخص شده
  • عدم دستخوردگی پلاک شناسایی درب ضد حریق
  • دارا بودن شماره سريال و عدم مخدوش بودن آن
  • عدم وجود آثار دستکاری بر روي درب ضد حریق
  • لطفا فاکتور مربوط به خرید درب ضد حریق خود را (شامل شماره سریال دستگاه ، تاریخ خرید و مهر فروشگاه) پیش از آنکه خدمات گارانتی اجرایی شود ، فراهم آورید.
گارانتی
5 سال گارانتی درب ضد حریق
WhatsApp chat